Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

COVID 19

Radka Rýcová

Dětem je nařízena karanténa 7 až 14 dnů od posledního kontaktu, tedy od 9.11., pokud se dítě otestuje PCR testem 5 až 7 den od posledního kontaktu s negativním výsledkem může se 8 den vrátit do školky,  PCR test může dítě podstoupit i 8 až 14 den s negativním výsledkem a kdykoliv se může vrátit zpět do školky. Všem zákonným zástupcům přijde sms s aktivačním kódem na sebe trasování, pokud ji vyplní a odešlou rovnou se jim vystaví i žádanka na PCR test, zákonný zástupce se objedná na odběrové místo, kde chce své dítě otestovat a již mu nevolá call centrum, jelikož se sám sebe trasoval, je to rychlejší způsob. Pokud zákonný zástupce sms s aktivačním kódem neodešle zavolá mu call centrum, poučí jej a vystaví e žádanku na PCR test.

Sledujte prosím aktuální informace na webové stránce naší školky.

Pevně věříme, že vše dopadne dobře a že se brzy shledáme v plné síle.

Ředitelka MŠ a kolektiv