Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Uzavření mateřské školy

Radka Rýcová

Milí rodiče,na základě vládního rozhodnutí ze dne 26.2.2021 bude Mateřská škola Bartošovice od pondělí 1.3.2021 do odvolání UZAVŘENA.Pro děti zdravotníků a zaměstnanců IZS bude k dispozici MŠ Karla Čapka v Novém Jičíně.Informace k ošetřovnému najdete na stránkách ČSSZ, další potvrzení z MŠ nepotřebujete –https://www.cssz.cz/…emu

Distanční výuka pro děti, které mají povinné předškolní vzdělávání, bude zaslána na osobní email rodičů ze školního emailu: distancni.vyuka.msbartosovice@seznam.cz. Veškeré informace i s úkoly najdete v pondělí během dopoledne.

Jestliže dojde k nějakým změnám, budete včas informováni.Pro případné dotazy pište na: msbartosovice@seznam.cz , nebo volejte na tel. 737571139.
Pokud si budete potřebovat vyzvednout věci dětí, např.na vyprání, můžete v pondělí 1.3.2021 od 9:00-10:30 hodin.

Přeji všem hodně trpělivosti a doufám, že se opět brzy uvidíme.
Radka Rýcová, ředitelka MŠ